DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

Siemens C# Software Development Engineer in Test - TGMT in Budapest, Hungary

Job Family: Information Technology

Req ID: 408544

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Tudj meg többet arról, hogy milyen nálunk az élet: https://dreamjo.bs/hu/company/siemens-mobility-kft

A projektről: az önvezető metró fedélzeti számítógépen futó szoftverének egyik komponensének fejlesztése.

A csapat tagjaként az alábbi feladatok várnak rád:

  • Önvezető metró vezérlési szoftveréhez készült tesztrendszer fejlesztése, karbantartása és optimalizálása C# nyelven.

  • Tesztelési folyamatok fejlesztése és automatizálása a szoftvertesztelési életciklus minden szakaszában.

  • GitLab CI pipeline konfigurációja és adminisztrációja, a fejlesztendő C# alapú tesztrendszer CI/CD pipeline-okba való integrálása.

  • Együttműködés a fejlesztőkkel és a tesztelőkkel a folyamatos integráció és a folyamatos szállítás biztosítása érdekében.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Befejezett felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel.

  • Van legalább 5 év fejlesztői tapasztalatod, amiből 3 évet C#-ban dolgoztál.

  • Aktív, kommunikáció képes angol nyelvismerettel rendelkezel.

  • Dolgoztál már DevOps és tesztelési feladatokon.

  • Megoldásorientált szemlélet, kreativitás és analitikus gondolkodás jellemez.

A pályázásod során előnyt jelenthet, ha:

  • Vasútirányítási rendszerek, szabványok ismeretével, vagy biztonságkritikus rendszerek fejlesztésében/tesztelésében szerzett tapasztalattal rendelkezel.

  • Megszerezted ISTQB Foundation vagy annál magasabb képesítéssel rendelkezel.

  • Jártas vagy az alábbi technológiák használatában: beágyazott Linux, Bash, Python, Git, GitLab CI, Docker, Kubernetes, számítógép-hálózatok.

  • Behaviour-driven development tapasztalatokkal rendelkezel.

  • Részt vettél már agilis (Scrum) fejlesztési folyamatokban.

Mi az, amit mi biztosítunk?

  • Családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.

  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.

  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.

  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.

  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.

  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.

DirectEmployers